Spoření v drahých kovech

Vytvářejte si postupnou rezervu s pomocí Auvesta plánu ve formě fyzických odlitků zlata, stříbra, platiny, palladia a mincí a budujte si tak gram za gramem majetek jako rezervu nebo extra důchod. Individuální, přizpůsobené vašim přáním a za férových podmínek. S každou platbou nakupujete za výhodnější ceny podíly na velkých odlitcích drahých kovů nebo mincí.

    K dispozici: 

Jak si spořit/vytvořit rezervu je otázka asi každého zodpovědného dospělého, protože úspory jsou důležité zejména ve špatných časech. Nebudeme mluvit o nemovitostech, pozemcích a akciových trzích, ale o postupném spoření měsíc co měsíc. Čili něco, co si může dovolit každý.

Podle nás jeden z nejlepších a z nejbezpečnějších spořicích postupů pro běžné lidi je spoření v drahých kovech gram za gramem, měsíc co měsíc. To znamená, že každý měsíc si kupujete kousek drahého kovu nebo mince a takovýmto způsobem si budujete rezervu na horší/zlé časy, na důchod nebo dětem na lehčí start.

 

Kontakt:

e-mail: info@zlatydeda.cz

web: www.zlatydeda.cz

 

ukazka drahych kovu

Proč?

Protože je třeba mít majetek (rezervu) mimo bankovních institucí. Pokud nemáte na koupi pozemků a nemovitostí, toto je výborná náhrada respektive forma na postupné šetření, které je výhodné a bezpečné i pro Vás. Výhoda navíc je, že cena drahých kovů z dlouhodobého hlediska roste, hlavně když je nejistota / krize. Všichni víme, že peníze nejsou ničím kryté, takže když ztratí hodnotu, což se může kdykoliv stát a právě tímto spořením máte rodinu chráněnou. Zlato je považováno za prostředek zabezpečení proti krizi. Zlato překonalo hospodářské krize, měnové reformy a státní bankroty. To jsou ověřitelné a každému jasné fakta. Jiné drahé kovy mají tendenci rapidně růst. Hlavně stříbro, které je v roce 2021 vysoce podhodnoceny vůči zlatu. Odhaduje se, že stříbro bude vytěžené dříve než zlato, protože stříbro se používá ve velkém v průmyslu.

Pokud budete potřebovat peníze, kdykoli část kovu prodáte a druhý den máte peníze na účtu. Dělejte to pouze v případě max. nouze! Dokonce jsou již od roku 2021 produkty, kde můžete mít k spořicímu účtu platební kartu. V případě kolapsu bank, EURA nebo blokace osobních účtů si jednoduše vytáhnete peníze ze spořícího účtu z bankomatu. V přehledném účtu vidíte každý pohyb, každý krok, který uděláte. Dejte si prosím pozor na časté vybírání. Vybírání / prodávání drahých kovů se vyplatí pouze z dlouhodobého hlediska, nikoli z krátkodobého hlediska. Je to spořicí produkt na vytvoření rezervy. Prodejní cena drahých kovů musí být vyšší než nákupní cena drahých kovů v té době kdy jste kovy kupovali. Pozor na to prosím! Je to dobrý produkt, ale není blbovzdorný. Drahé kovy prodávejte až když budete na důchodu nebo si splníte nějaký časový plán. Například 20 let po narození dítěte.

Díky uskladnění v bezcelních skladech vám při koupi zlata nevzniká během bezcelního uskladnění drahého kovu žádná povinnost DPH. Spoření je flexibilní - Žádný měsíční závazek nákupu, pouze plán spoření, ale pouze Vy si určujete kdy, jak často a jaké množství nakoupíte - Žádná minimální doba trvání - Žádné skryté poplatky - Žádné výpovědní lhůty - Garance pravosti - Při uskladnění jsou Vašim odlitkem přiřazeny čísla . Přiřazením vám bude právně přiznáno vlastnictví - Vaše drahé kovy jsou na 100% reálně k dispozici, ale doprava drahých kovů je dost drahá a je třeba počítat při fyzickém vlastnění i ze zdaněním drahých kovů. Alespoň podle mě je lepší to nechat tam a v případě potřeby prodat.

Další nesmírná výhoda je, že Vám stačí pouze základní počítačové dovednosti a budoucnost máte ve svých vlastních rukou. Otevření spořícího účtu i jeho správu zvládnete samy bez agentů nebo kohokoliv.

 

 

Publikované články:

 

 

spoření Auvesta

Registrovat nový účet

Máte již účet?
Přihlaste se Nebo Reset password