PROFIL V KATALOGU

Dejte o sobě vědět ve svatebním katalogu EvaMária za férových podmínek v podstatě bez omezení. Katalog patří pod svatební centrum EvaMária, které má silnou pozici na internetu, z čehož nyní můžete těžit i Vy. Co potřebujete, to Vám přidáme do profilu, abyste z návštěvnosti katalogu a aktivit salonu EvaMária získali co nejvíce.

 

VÝHODY ČLENSTVÍ

- vždy aktuální katalog - zastaralost je nevýhoda mnoha katalogů.
- Vaše propagace
- profil i PR články zdarma

 

CENA ČLENSTVÍ

bez poplatků

Neváhejte a kontaktujete nás už nyní a o zbytek se postaráme:

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

 

PR ČLÁNEK

Pokud jste opravdový profesionál, PR článek je excelentním nástrojem jak to ukázat a dokázat potenciálním zákazníkům. Napište ideálně jednou za měsíc PR článek a lidé si Vás mnohem dříve všimnou. Všechny články zůstanou během existence katalogu aktivní a pozor, dokonce seznam Vašich článků bude viditelný přímo ve Vašem profilu, takže návštěvníci hned uvidí, že jste profesionál na pravém místě. Zveřejnění článku na sociálních sítích je samozřejmostí.

PR články mohou zveřejňovat pouze profesionálové s profilem, jelikož se články vážou k danému profilu. Při psaní článků prosím myslete na čtenáře, aby článek měl nějakou přidanou hodnotu pro čtenáře / potenciálního klienta.

ZDARMA pro členy ... pošlete nám článek a o zbytek se postaráme

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

 

Registrovat nový účet

Máte již účet?
Přihlaste se Nebo Reset password