Jak vytvořit Auvesta spořící účet

person Autor: Marek Meszaroš list v: Po svatbě On: comment Komentář: 0 favorite Hit: 100

Ukážeme si jak vytvořit spořicí účet od Auvesta z pohodlí Vašeho domova.

Vytvoření spořícího účtu je celkem jednoduchá záležitost. Postupujte podle kroků níže a budujte budoucnost pro Vás nebo Vaše děti.

 

1. krok

Klikněte na odkaz

OTEVŘÍT SPOŘICÍ DEPOZIT ONLINE

 

2. krok

Vyplňte formulář a klikněte na tlačítko Dále

vyplnte formular

 

3. krok

Na zadanou mailovou schránku Vám přijde potvrzovací e-mail, ve kterém najdete tlačítko Potvrdit účet, na který je třeba kliknout. Kliknutím, potvrdíte, že mail je opravdu Váš.

vyplnte formular

 

4. krok

Mail je potvrzen a účet připraven na první přihlášení. Klepněte na tlačítko Dále

vyplnte formular

 

5. krok

Účet je vytvořen. Klepněte na tlačítko Otevřít Depozit.

otvorit depozit

 

6. krok

Vyberte si jak často chcete nakupovat drahé kovy a klepnutím na tlačítko Otevřít depozit. Nejlépe pravidelně.

interval sporenia

 

7. krok

Zobrazí se stručné informace. Klepněte na tlačítko Zavřít.

informacie

 

8. krok

Zde si vybíráte cíl spoření. SMART, BUSINES nebo PREMIUM. Vyberte si a klepnutím na tlačítko Orvoriť depozit.

Ale který? Co je to ážio? Ážio je jednorázový zřizovací poplatek, který můžete zaplatit jednorázově nebo postupně při spoření. Je jedno jestli budete spořit 5 let nebo 40 let. Zřizovací poplatek za celou dobu spoření je pouze jeden, nic víc. Auvesta je v tomto upřímná a hned na začátku natvrdo a zcela férově hned víte, kolik Vás vedení účtu bude stát. A pozor: Navíc Auvesta Vám časem tyto peníze za ážio při variantách BUSINESS a PREMIUM i vrátí zpět v podobě bonusů . To Vám nedá žádná banka ani pojišťovna. Ážio je jediný kámen úrazu na začátku, protože ne každý si uvědomí, že nějaké poplatky má každá firma (banka, pojišťovna, broker ...), ale většina jejich schovává v malých písmenkách a pak se pouze divíte, že ani po 5 let nevyděláváte , dokonce jste v minusu. Auvesta Vám řekne natvrdo, že zadaný počet Vás bude služba stát a víte si přesně vypočítat, zda se Vám to vyplatí na dané časové období. Takže zde je třeba si uvědomit, že toto je služba pro dlouhodobé spoření / vytváření celoživotní rezervy a to 10 let a více. Kdykoliv v případě nouze můžete drahé kovy odprodat a poslat si hotovost na účet. Ničím a nikým nejste vázán! Osobně si myslím, že ážio je ochrana před spekulanty, protože všechno něco stojí a zároveň způsob jak motivovat k pravidelnému nákupu drahých kovů. Ážio můžete zaplatit hned při vytvoření účtu nebo se bude odpočítávat z měsíčních plateb. Určitě doporučuji alespoň variantu Business. 50 € měsíčně není až tak mnoho a když nebudete mít, pošlete méně, když budete mít, tak pošlete více, jednoduše tolik kolik budete mít. Nit se neděje. Nikdo Vás nenutí platit pravidelně stejnou částku. Je to na Vás. Důležité je, že spoříte a Váš majetek / rezerva se zvětšuje.

vyber cieľa

 

9. krok

Potvrzující okno. Klepněte na tlačítko Potvrdit.

Potvrdzujúce okno

 

10. krok

Účet i depozit máte úspěšně vytvořen. Už Zůstávej pouze pár kroků k ověření totožnosti. Je to pro Vaši bezpečnost. Otevře se Vám okno Validace, kde je třeba nahrát ofocený průkaz totožnosti - OP nebo pas a vypsat bankovní konto, které je třeba ověřit výpisem, aby, když budete chtít posílat peníze, byly peníze odeslány na správný a ověřený účet. Výpis nemusíte posílat i s transakcemi, pokud víte jak na to. Jde tam o ověření, že účet je napsán na stejné jméno jako depozitní účet. Stačí první strana výpisu, kde bude Vaše jméno a číslo účtu. Transakce, pokud víte jak, tak můžete rozmazat, aby nebyly čitelné. Po tomto kroku je Váš depozit plně funkční a připraven k vytváření vaší životní rezervy.

informacie

 

11. krok

Depozit je sice připraven, ale ještě budete potřebovat tzv. bezpečnostní kartu. Ní budete ověřovat všechny transakce, které budete v depozitu dělat. Například výběr, změna účtu ... V nastaveních nahoře v menu klikněte na položku Bezpečnostní karta a následně klikněte na tlačítko Zaslat mailem bezpečnostní kartu. Přijde Vám do mailu v PDF formátu. Kartu si uložte na bezpečném místě.

informacie

 

12. krok

Ještě je třeba kartu aktivovat. Otevřete si přijatou bezpečnostní kartu a zadejte kódy pro požadované 2 pole a klikněte na tlačítko Potvrdit.

informacie

 

13. krok

Zbývá nastavit trvalý příkaz, pokud chcete posílat pravidelně stejnou částku. Dole na stránce je odkaz na Bankovní spojení. Tam se nachází číslo účtu, číslo depozitu a číslo klienta. Variabilní symbol je číslo klienta a jako specifický symbol zadejte číslo depozitu. Tyto údaje zadávejte do každé platby, aby byla platba přiřazena k Vašemu účtu.

HOTOVO :-) Zvládli jste to. Mít rezervu je důležité. Vytvářejte si ji pravidelně. Pokud se Vám podaří vydělat více peněz, můžete je použít na extra nákup drahých kovů.

 

 

Tags: auvesta

Komentáře

No comment at this time!

Leave your comment

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad PRosinec

Registrovat nový účet

Máte již účet?
Přihlaste se Nebo Reset password